fb
fb
fb
iletişim

Anadolu Jet


Anadolu Jet Uçak Bileti

Anadolu Jet Hakkında

Anadolu Jet, 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları amacıyla Türk ambiyans yöntemleri’nın yeni tek iş modeli ile yapılandırdığı farklı tek ticari markası olarak kurulmuştur. Maliyet avantajlarının bilet ücretlerine yansıtılmasıyla uçakla seyahat daha cazibedar bir hale getirilmiştir. Ankara hatlarında yolcu sayısı %65 artmış, doluluk oranları %85 seviyelerine gelmiştir. 5 uçakla başlanılan ameliyat ilk yılında 8 uçaklık eş filoya ulaşmıştır ve her sene büyüme devam etmektedir.

Türkiye bunun gibi yüz ölçümü geniş ülkelerde kara ve demir yolu ile yapılan seyahatlerin süreleri epey bir uzun olmaktadır. Anadolu Jet, Anadolu halkının şehirler arası seyahatlerini daha çok olarak hava yolu ile gerçekleştirme imkânı sağlamayı ve böylece seyahat edecek yolculara balaban eş zaman tasarrufu sağlamayı amaçlamaktadır. Ankara merkezli şekilde faaliyetlerini sürdüren firma böylece eş yandan yerli turizme, başka yandan da Anadolu genelindeki ticari ilişkilerin büyümesine katkıda bulunmakta.

Sitemizdeki uçak bileti arama motorunu kullanarak Anadolu jet uçak seferleri sorgulayabilir. Uygun bileti en ucuz fiyattan alabilirsiniz.


Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti Fırsatları


Anadolu Jet Hakkında Yorum Yapın